AIRDOG ADII: Zabójca GoPo Karmy?

Airdog ADII to inteligentny dron sportowy, który śledzi użytkownika z dowolnego miejsca. Zaprojektowany po udanym wielowirnikowcu Airdogie, ADII został wyposażony w nowe funkcje. Nie znajdziecie tam tradycyjnego pilota zdalnego sterowania, ponieważ sterowanie odbywa się za pomocą wodoodpornej opaski GPS o nazwie AirLeash. ADII działa tylko z kamerą GoPro Hero 5 Black i śledzi opaskę AirLeash wszędzie tam, gdzie się znajduje. Ze wsglądu na nowe tryby lotu, AirDog ADII może być nawet zabójcą GoPro Karma! Jeśli potrzebujesz nagrywać filmy jeżdżąc na rowerze na rowerze, snowboardzie lub po prostu jechać ulicą, Airdog II będzie dronem idealnym dla Ciebie

 

Co nowego w Airdog ADII?

ADII posia nowy tryb lotu 3D; tryb ten pozwala użytkownikowi na ustawienie waypointów i wysokości za pomoca aplikacji Airdog. Wyeliminowano wibracje i przekrzywienie horyzontu w  3-osiowym gimbalu. Połączenie z satelitami GPS zostało przyspieszone dzięki opasce AirLeash. Zaktualizowany soft akumulatora pokazuje miernik pomagając w ocenie stanu naładowania. Dodano też trzy nowe, automatyczne tryby filmowania  reveal in/out, look down/away, circle around.

 

Ile kosztuje ADII?

Sugerowana cena detaliczna to około 1500$ (około 5700zł) ale drona można zamówić już teraz za kwotę $1099 (około 4200zł). ADI jest dostępny na platformie crowfundingowej kickstarter jako preorder.

airdog adii: zabójca gopo karmy?-ADII Folded Leash 696x495 357x210

Secyfikacja

ADII może latać z prędkością 72km/h a czas lotu szacowany jest od 10 do 20minut. Rama jest wodoodporna i waży około 2kg. Zasięg to 150m.

airdog adii: zabójca gopo karmy?-e9368db9dc0e390c55dfe7efa165cc19 original 357x210

 

Jak latać ADII?

Pierwszy krok to montaż opaski AirLeash. Następnie montujemy GoPro Hero 5 w dronie i uruchamiamy go. Dron będzie podążał za opaską AirLeash łącząc się w technologii Bluetooth.

airdog adii: zabójca gopo karmy?-Untitled 1 696x325 357x210

Źródło: wetalkuav.com

To ci się spodoba
Komentarze
Ładowanie...